Yeşil Defne Sabunu

Yeşil Defne Sabunu: Saç diplerini besler, yıpranmış ve kırılmış saçları onarır, Zayıf ince telli saçları güçlendirir.
Green Laurel Soap: nourishes the hair roots, repairing worn and broken hair, strengthens the weak and thin hair.

Zeytinyağlı Sabun

Zeytinyağlı Sabun: Zeytinyağı, besleyici ve nemlendirici etkisiyle cilde tazelik ve yumuşaklık verir. Doğal olarak içerdiği E vitamini sayesinde saç tellerini güçlendirir, cildin günlük temizliğinde mükemmel bakım sağlar.
Olive Oil Soap: Olive oil, nourishing and moisturizing effect gives the skin freshness and softness. Contains Vitamin E strengthens the hair thanks to provide excellent care of the daily cleaning of the skin.

Bıttım ( Menengiç ) Sabunu

Bıttım ( Menengiç ) Sabunu: cilt gözeneklerini açar, vücudu rahatlatır. Saçları besler ve ince-kırılan saçları güçlendirir, saç dökülmesini önler. Saçlara tabi parlaklık ve canlı bir görünüm kazandırır. Kuru saçları nemlendirir. Kepek oluşumunu giderir. Tamamen doğal ürünlerden üretildiğinden yan etkisi yoktur. Tüm bitkisel sabun çeşitlerimiz geleneksel yöntemlerle, zeytinyağı ve bitkisel yağlar kullanılarak ısıl işlem uygulanmadan üretilmiştir.
Bıttım (menengiç) soap hinders to lose one’s hair and hair dandruff. It helps to relieve of varicose veins. It nourishes hair and makes is smooth. It hinders to lose one’s hair nourishes thin and fragile hair and moisturizes dry hair. It hinders to become bacterium at the root of the hair. It is %100 natural and vegetal.

Ardıç Katranlı Sabun

Ardıç Katranlı Sabun: Ardıç Katranlı Sabun, gliserin ve zeytinyağı ile zenginleştirilerek sivilceli ciltlerde, egzamalı bölgelerde, sedef hastalığında ve diğer deri hastalıklarının tedavisinde yardımcı olmaktadır. Cildi nemlendirerek kurumasını önler. Selüloitlerin azalmasına yardımcı olur. Devamlı kullanıldığında saçlardaki kepeklerin azalmasını sağlar.
Juniper Tar Soap: Juniper tar soap, enriched with glycerin and olive oil with spotty skin, eczema areas, helps in the treatment of psoriasis and other skin diseases. It prevents the skin from drying. Helps to reduce cellulite. Allows the reduction of dandruff in the hair when used continuously.

Argan Özlü Sabun

Argan Özlü Sabunu : Hassas ciltlerin eski yumuşaklıklarına ve esnekliklerine kavuşmasına yardım eder,cildi nemlendirir besler,saçları hızlı biçimde nemlendirir ve güzelleştirir.
Argan Soap Concise: Helps regain their former softness and flexibility of sensitive skin, moisturizes the skin and nourishes hair quickly.

Çikolata Özlü Sabunu

Çikolata Özlü Sabunu : İçerdiği özler bakımında zengin olan Çikolata Sabunu güzel ve etkileyici kokusuyla doğal bir rahatlama sağlar.Antioksidan özelliği olan Çikolata Sabunu hücreleri yıkıma uğratan serbest radikallerin zararlı etkilerini azaltan enzimler içermektedir.Aynı zamanda aromaterapi etkisi de bulunan Çikolata Sabunu tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.
Chocolate Soap Concise: Contains extracts rich in maintenance Chocolate Soap provides a natural relief with the beautiful and impressive fragrance. Chocolate contains the antioxidant enzymes Soap cells reduce the harmful effects of free radicals which destroy. Also found in aromatherapy effect Chocolate Soap is suitable for use by all skin types.

Bal Sabunu

Bal Sabunu: Çevresel etkenlerden kaynaklanan yorgunluğa bağlı ölü cilt hücrelerinin atılmasında ve hücre yenilenmesinde arı sütü ve balın onarıcı etkileri vardır. Arı Sütü ve Bal Özlü Sabun, cildinize zinde bir görünüm kazandırırken, ipeksi bir yumuşaklık ve parlaklık da sağlar.
Honey Soap: Fatigue due to the removal of dead skin cells and cell renewal royal jelly and honey has a restorative effect. Bees Milk & Honey Soap, gives a fresh look to the skin, provides a silky softness and shine.

Isırgan Sabunu

Isırgan Sabunu: Asitler ve C vitamini açısından zengin olup hücre yenileme özelliğine sahiptir. Vücut ısısını dengelediği, egzama, sedef gibi deri hastalıklarında etkili olduğu bilinir.
Nettle Soap: Stinging oil, rich in organic acids and vitamin C, has cell renewal feature. Which balances the body heat, eczema, known to be effective in skin diseases like psoriasis.

Karanfil Özlü Sabun

Karanfil Özlü Sabun : cildin sarkması ve kırışmasını önleyici özelliğe sahiptir. Ayrıca deriyi rahatlatıcı ve dengeleyici özelikleri mevcuttur. Hoş kokusu sayesinde size mutluluk verir.
Carnation Soap : Carnation soap is especially good for the wounds and irritations occurring in the mouth. Besides its virtue preventing the skin from enlarging and wrinkledness, it softens and balances the skin. It is also

Papatya Sabunu

Papatya Sabunu: asitler ve C vitamini açısından zengin olup hücre yenileme özelliğine sahiptir. Vücut ısısını dengelediği, egzama, sedef gibi deri hastalıklarında etkili olduğu bilinir. Papatya, İltihap giderici olarak bilinir. Tarihçesi eski Mısır’a kadar dayanır. Doğal kokusu ve etkin maddeleri sayesinde cilde parlaklık ve canlılık verir. Sabunlandıktan 2 dakika sonra durulanırsa vücuda mükemmel ferahlık verir.
Chamomile Soap: Chamomile is an age-old medicinal herb known in ancient Egypt . Antiinflammatory. Natural fragrance and gives the skin brightness and vitality thanks to the active ingredients. If after 2 minutes after soaping rinsed gives great relief to the body.

Lavanta Özlü Doğal Sabun

Lavanta Özlü Doğal Sabun: doğal lavanta yağının sakinleştirici etkisini ve ferahlığını hissettirecektir. Akneli ciltler ve kepekli saçlarda etkilidir. Lavanta yağı ve çiçeği ile cildi tahriş etmeden temizlerken, antiseptik etkisi sayesinde doğal bir koruma sağlar. Cildi besler, kurumasını önler, kalıcı bir nemlilik ve yumuşaklık sağlar..
Natural Soap Lavender Extract: will feel the calming effect and freshness of natural lavender oil. Skin with acne and is effective in whole hair. Lavender oil and clean without irritating the skin with flowers, provides a natural protection due to its antiseptic effect. Nourish the skin, prevent drying, provides a lasting moisture and softness.

Kekikli Doğal Sabun

Kekikli Doğal Sabun: Vücuda canlılık ve zindelik kazandırır.
Thyme Natural Soap: revitalizes the body and fitness. Hot water bath with massage provides relief of rheumatic pain.

Kil Özlü Doğal Sabun

Kil Özlü Doğal Sabun: Cilt bakımından çok yönlü bir sabundur. Cildi derinlemesine temizleyerek sıkılaştırır ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar.
Clay Concise Natural Soap: Soap is a versatile in terms of skin. Tightens Sıcak sulu banyo masajı ile romatizmal ağrılarda rahatlama sağlar. skin deeply cleans and provides a healthy appearance

Kayısı Sabunu

Kayısı Sabunu: Nemlendirici özelliği ile cilde tazelik verir. İçerdiği A vitamini, mineraller ve hücre yenileyici özelliği akneleri temizler cildinize ışık verir. Cilde doğal yumuşaklık ve parlaklık verir. Cilt hücrelerini besleyerek cildinizin ideal nem oranını dengeler. Ayrıca saç dökülmelerine ve kepek oluşumuna karşı etkilidir. Cilt sorunlarının giderilmesinde yardımcı olur.
Apricot Soap: Gives freshness to the skin with moisturizing properties. It contains vitamin A, minerals and clear cell renewal feature gives light acne on your skin. Gives skin a natural softness and shine. The ideal moisture balance of your skin by nourishing the skin cells. It is also effective against hair loss and dandruff. Helps to solve skin problems.

Keçi Sütlü Sabun

Keçi Sütlü Sabun : Keçi sütünün pH seviyesi cildimizle benzerlik gösterir. Bu sayede cildimizi bakteri ve kimyasal maddelere karşı korur.

Kına Sabunu

Kına Sabunu: Kına, deriyi kuvvetlendirir. Ayak hastalıklarında, mantar, egzama ve cilt kaşıntılarında etkili olduğu bilinir.
Soap Henna: Henna, strengthens the skin. Foot diseases, fungi, effective for eczema and itchy skin.

Kükürt Sabunu

Kükürt Sabunu: Özellikle çok yağlı ciltlerde yağlanmanın giderilmesinde, akneli ciltlerde tedaviye yardımcıdır. Ciltteki ölü tabakayı soyarak zararlı organizmaların ciltten arındırılmasında ve pürüzsüz bir cildin oluşmasına yardımcı olur. Sırttaki sivilcelerde etkilidir. Cilt rengini dengeler.
Sulfur Soap: the elimination of the lubrication in particular, very oily skin, acne is helpful in the treatment of skin. Dead layer of skin removed from the skin and helps in the formation of harmful organisms by so smooth skin. It is effective for acne on the back. It balances the skin color.

Menekşe Sabunu

Menekşe Sabunu: Saç bakımı için mükemmel bir sabundur. Problemli ciltler için önerilen menekşe sabunu, cildi derinlemesine temizleyip, sivilce ve lekelerden arındırır. Köpüğü ile yapılan yüz masajı ile güneş lekelerine iyi geldiği belirtilmiştir. Özellikle kuru saç ve ciltleri nemlendirir, parlaklık ve canlılık verir.
Violet Soap: A perfect soap for hair care. Violet soap recommended for problematic skin, deep clean the skin, purifies the pimples and blemishes. With the facial massage with foam is stated to be good for sunspots. Especially moisturize dry hair and skin, shine and vitality

Nane Sabunu

Nane Sabunu: Vücudu ferahlatıcı bir etkisi vardır. Nane sabunu ile genital bölgelere yapılan masajlar ile erkeklerde ruhsal kaynaklı iktidarsızlığı yok ettiği tespit edilmiştir. Hamile bayanların göğüslerine uygulayacakları nane sabunu köpüğü masajı anne sütünü arttırır.
Peppermint Soap: Body is refreshing. Induced impotence in men with no spiritual massage with peppermint soap've made to the genital area that has been identified. Peppermint soap foam to be applied to pregnant women increases breast massage breast milk.

Limon Özlü Sabunu

Limon Özlü Sabunu : C vitamini açısından oldukça zengindir. İçerisindeki limon yağı ve ekstresi ile cildinizi gençleştirerek canlı ve diri kalmasını sağlar.
Lemon Soap Concise: It is quiet rich in vitamin C. This citrus-scented soap contains real lemon seed oil that extract provides rejuvenating stay awake and alive.

Portakal Sabunu

Portakal Sabunu : Yağlı ciltler ve yağlı saçlarda kesin etkilidir selülit bölgelere masaj yapılarak selülitlerin azaltılması sağlanır. Portakal çiçeklerinin nefis kokusu yorgunluğu giderir ve sinir bozukluklarına iyi gelir. Zihin beden ruh titreşimlerinin birleştiricidir. Cildin güzel olmasını sağlar. Yara ve yanıkların tedavisinde kullanılır. Cildi sıkılaştırır. Sivilce ve akneleri kurutur. Tonik olark kullanılır. Canlandırıcı, rahatlatıcı ve antiderpresandır. Cilde parlaklık verir, neşelendirir.
Orange Soap : Oily skin and oily hair is the exact effective cellulite reduction of cellulite by massaging areas is provided. The delicious scent of orange blossoms is good for fatigue and nervous disorders. Is the unifying spirit mind body vibration. Allows the skin to be beautiful. Used to treat wounds and burns. Tightens the skin. Pimples and acne dries. Time.This tonic used. Refreshing, relaxing and antiderpres thereof. Gives a glow to the skin, will cheer.

Gül Sabunu

Gül Sabunu: Gül yağı, güzellik olarak bilinir. Cilde hoş koku ve rahatlık hissi verir. Cildin yorgunluğunu alır ve cildi yumuşatır. Gözaltı morluklarının giderilmesinde kullanılır.
Rose Soap: Rose oil is known as beauty. Leaves a pleasant scent and a sense of comfort to the skin. Takes the fatigue and softens the skin. Detention resolves bruises

Nar Özlü Sabunu

Nar Özlü Sabunu : İçerdiği özler bakımından zengin olan Nar Sabunu,laboratuar ortamında elde edilen nar özü içermektedir. Nar sabunu cildi serbest radikallerer karşı koruyarak cilt dokusunun daha parlak,elastik görünmesini sağlar ve kırışıklıkların giderilmesinde etkili olur.Nar özü güçlü bir C vitamini 1 ve B2 vitamini deposudur. Bu nedenle de antioksidan ve ’inti-aging’ özelliği bulunmaktadır.
Pomegranate Soap: Inside Soap Pomegranate is rich in terms of the extracts obtained in the laboratory contains pomegranate extract. Pomegranate soap protects the skin against free radicals by skin tissue more bright, elastic and will not appear effective in removing wrinkles. Pomegranate extract is a powerful vitamin C and vitamin B2 1 store. Therefore, antioxidant and 'int-aging' feature for your convenience.

Üzüm Çekirdeği Sabunu

Üzüm Çekirdeği Sabunu: Üzüm çekirdeği kılcal damarları onararak Cilt oluşan yara ve çatlakların kapanmasında çok etkilidir. Aynı zamanda böcek sokmalarına ve kaşıntıya karşı etkilidir. Uzun süreli kullanımında dudakları dolgunlaştırır. Vücuda zindelik ve diri bir görünüm kazandırır. Kan dolaşımının hızlandırılmasında etkili olduğundan selüloit oluşumunu engellediği bilinir.
Soap Grape Seed: Grape seed capillaries repairing body fitness and gives a fresh appearance. In accelerating the bloodstream is known to prevent the formation of cellulite is effective.

Yosun Özlü Sabun

Yosun Özlü Sabun : Yosun, selüloit tedavisinde ve selüloit oluşumunu önlemede kullanılır. Cildin sağlıklı ve zinde olmasında etkili olduğu bilinir. Sivilceli ve yağlı ciltler için genellikle tavsiye edilir.
Seaweed Soap: Seaweed soap cleans the body as traditional soaps do, plus it exfoliates the skin. Gritty bits of seaweed within the soap remove dead cells on the skin. Seaweed soap can reduce cellulite and reduce stretch marks, but minimally, and only after extended use.

Yasemin Özlü Sabunu

Yasemin Özlü Sabunu : Güzel ve etkileyici kokusuyla duyguları uyandıran Yasemin sabunu doğal bir afrodizyak etki sağlamaktadır.Cilt esnekliğini artırır, hücre zarlarını besleyerek sinir hücrelerini canlı ve esnek tutar.Kuru,kırışık ve yaşlanan ciltlede gençleştirici bir etki ve kadifemsi yumuşaklık sağlar.
Jasmine Extract Soap: Jasmine soap scent awakens the senses with its beautiful and impressive effects provide a natural aphrodisiac. Increases skin elasticity, nourishes the cell membranes of nerve cells alive and flexible amount. Dry, wrinkled and aging skin rejuvenating effect and provides a velvety softness.

Yılan Yağı Özlü Sabun

Yılan Yağı Özlü Sabun: Kırışık önleyici, ışıltı veren ve anti bakteriyel maddelerin eşsiz ve doğal kombinasyonu sonucu oluşan Yılan Sabunu; cilt lekelerinin, siyah noktaların ve yüzeysel kırışıklıkların giderilmesinde rahatlıkla kullanılabilir. İçeriğindeki doğal özler, cildin parlaklaşmasını ve gerginliğini korumasını sağlar. Yılan Sabunu ayrıca, saç diplerini güçlendirerek saç dökülmesini önler. Yılan Yağı Sabunu ile özlediğiniz sağlıklı ve doğal saçlara kavuşabilirsiniz.
Snake Oil Extract Soaps: Anti-Wrinkle, sparkle and Snake Soap that resulting from a combination of natural anti-bacterial agent; skin spots, can be used to eliminate black spots and superficial wrinkles. Natural extracts of content provides the protection and brightens the skin tension. Snake Soap also prevent hair loss by strengthening the hair roots

Salyangoz Sabunu

Salyangoz Sabunu: Allatoin, hücre yenilenmesini hızlandırarak cilt üzerinde oluşan yaraların onarımını destekler ve bu sayede ciltte canlandırıcı bir etki yapar. Aynı zamanda antioksidan bir madde olan allantoin; cilde hasar veren ve yaşlanma sürecini hızlandıran serbest radikaller ile savaşır. Bu özelliklerinden dolayı Salyangoz Sabunu ile cildiniz genç ve yumuşak kalır .
Snail Soap: allatok, supporting the repair of wounds formed on the skin by accelerating cell renewal and makes a refreshing effect on the skin. Allantoin, a substance the same time antioxidant; that damage the skin and fight free radicals that accelerate the aging process. Snail your skin with soap because of this feature remains young and soft.

Tarçın Sabunu

Tarçın Sabunu: Tarçın kasları yumuşatıcı, sinirleri sakinleştirici, rahatlatıcı etkileri vardır. Aşırı terlemelere karşı etkili olduğu bilinir. Ayrıca antiseptik etkileri vardır. Saç ve cilde canlılık ve parlaklık verir. Kokusunun sakinleştirici bir etkisi vardır. Tüm ciltler için uygundur.
Cinnamon Soap: Muscle softening, soothing nerves, has a relaxing effect. Excessive sweating is known to be effective against. It also has antiseptic effects. Hair and skin, gives vitality and shine. Has a calming effect of the odor. Suitable for all skin types. Cracks formed in the skin wound closure and very effective. It is effective against insect bites and itching. Long-term use plumps lips.